האתר המלא יעלה בקרוב

מה אנחנו עושים

מכון המחקר KI הוקם בשנת 2019 כמוסד עצמאי למחקר פורץ דרך בתחום הבריאות החישובית, ששם לו למטרה להשיא תרומה משמעותית בתחום הבריאות.

משימת הליבה של המכון היא לפתח וליישם שיטות חישוביות חדשניות לשם מחקר וניתוח של מאגרי נתונים רפואיים, קידום הידע בתחומי הרפואה והבריאות והבנת האמצעים לשיפור בתחומים אלה.

המכון יוסד על ידי ניר קלקשטיין, יזם רב הישגים, מומחה בלמידת מכונה ובעל נסיון עשיר בבריאות חישובית. במהלך העשור האחרון יסד ניר מספר חברות מסחריות והיה הכח המניע לפיתוח טכנולוגיות מצילות חיים. הוא הקים את המכון במטרה לממש את חזונו להשפיע השפעה מכרעת על תחום הבריאות באמצעות האצת תגליות מחקריות על-ידי שימוש בנתונים רפואיים, והנגשתן לטובת הכלל.

מוקד הפעילות של מכון KI הוא בפיתוח של כלים חישוביים מתקדמים לשם גילוי תובנות חדשות ממאגרים מורכבים של מידע רפואי ובפרט מרשומות רפואיות. גילויים אלה עשויים ליצור ידע חדש אודות מחלות ומצבים רפואיים, לאפשר הבנה מעמיקה יותר של אפשרויות טיפול ולתמוך בהחלטות של חוקרים, רופאים וקובעי מדיניות. המכון משתף פעולה עם ספקי שירותי בריאות בהנחלת והרחבת השימוש בשיטות של בריאות חישובית לשם האצת תהליכי המחקר ושיפור השירותים הרפואיים.

תשתיות המחקר של מכון KI כוללות מאגרים גדולים של מידע רפואי, גישות מחקריות יחודיות ושיטות חישוביות מתקדמות לייצוג, עיבוד וניתוח נתונים. המכון מבצע פרויקטי מחקר תוך שיתוף הדוק בין צוותים רב-תחומיים של מומחים במדעי המחשב, מדעי הנתונים ומדעי הרפואה. התרבות הארגונית ב-KI מעודדת מקצועיות, יצירתיות, תקשורת פתוחה, ושיתוף רחב בידע ותגליות מחקריות.

ki-team-image

מכון KI פועל כמוסד פרטי ועצמאי ללא מטרת רווח ומעסיק חוקרים מנוסים ומומחי בריאות, המבצעים מחקר אקדמי באיכות גבוהה ובקצב מואץ.

המכון משתף פעולה עם מוסדות אקדמיים מובילים ומרכזי בריאות ברחבי העולם, על מנת להשיג את ייעודו לקדם את תחומי הבריאות והרפואה בכל מקום, למען טובת הכלל.

כיצד נוכל לעזור?

בואו נדבר

אשמח ל...

  • הזית 11 כפר מל"ל מיקוד 4592000
map


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


      This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


        This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.